Odvetraná fasáda svojpomocne

Páčia sa Vám odvetrané fasády, ale cena dodávky na kľúč sa Vám zdá byť privysoká? Využite výhody asistovanej realizácie.

Cetris

Cementotrieskové dosky CETRIS zlučujú výhodné vlastnosti cementu a dreva. Sú ľahšie ako tradičné cementovláknité dosky, ich pevnosť a odolnosť proti povetrnostným vplyvom, mrazu a pliesňam ich radí pred štepkocementové alebo sádrokartonové dosky.

Cetris Basic

Cetris basic

Doska s hladkým cementovo šedým povrchom. Dostupná v hrúbkach 8 - 32 mm. Individuálne možné dodať aj hrúbky 34, 36, 38 a 40 mm. Základný rozmer dosky je 3350 × 1 250 mm. Do dosiek je možné aj predvŕtať otvory.

Cetris Plus

Doska hrúbky 8 – 32 mm s hladkým povrchom. Po dohode je možné dodať aj dosky hrúbky 34, 36, 38 a 40 mm. Na oboch stranách a všetkých hranách je nanesený základný náter bielej farby. Náter aplikujeme ako jednovrstvý alebo dvojvrstvý. Základný rozmer je 3350 × 1250 mm.

Cetris Finish

Doska hrúbky 10 – 32 mm s hladkým povrchom opatrená základným náterom a finálnou farbou vo farebných odtieňoch RAL podľa vzorkovníka. Po dohode je možné dodať aj dosky hrúbky 34, 36, 38 a 40 mm. Základný rozmer je 3350 × 1 250 mm. Dosky CETRIS® FINISH sa používajú predovšetkým ako fasádne obkladové dosky v exteriéroch.

Cetris Profil

Doska hrúbky 10 alebo 12 mm, ktorej povrch tvorí reliéf imitujúci štruktúru dreva, omietky alebo bridlice. Základný rozmer je 350 × 1 250 mm. Pre svoj dekoratívny vzhľad sa dosky CETRIS® PROFIL používajú predovšetkým ako fasádne obkladové dosky v interiéroch aj v exteriéroch.

Cetris Profil Plus

Doska hrúbky 10 alebo 12 mm, ktorej povrch tvorí reliéf imitujúci štruktúru dreva, omietky alebo bridlice. Na oboch stranách a na všetkých hranách je nanesený základný náter bielej farby, ktorý zlepšuje priľnavosť medzi doskou a finálnou povrchovou úpravou a znižuje spotrebu finálnej náterovej hmoty. Základný rozmer je 3350 × 1250 mm. Pre svoj dekoratívny vzhľad sa dosky CETRIS® PROFIL PLUS používajú predovšetkým ako fasádne obkladové dosky v exteriéroch aj v interiéroch.

Cetris Profil Finish

Doska hrúbky 10 alebo 12 mm, ktorej povrch tvorí reliéf imitujúci štruktúru dreva omietky alebo bridlice. Doska je opatrená základným náterom a finálnou farbou vo farebných odtieňoch podľa vzorkovníka. Základný rozmer dosky je 3350 × 1250 mm. Pre svoj dekoratívny vzhľad sa dosky CETRIS® PROFIL FINISH používajú predovšetkým ako fasádne obkladové dosky v exteriéroch aj v interiéroch.

Hlavné výhody dosiek Cetris

 • Ekologickosť
 • Odolnosť voči ohňu
 • Dokonalá zvuková izolácia
 • Odolnosť voči počasiu
 • Mrazuvzdornosť
 • Hygienická nezávadnosť
 • Odolnosť voči pliesňam a hubám
 • Odolnosť voči hmyzu
 • Nízka hmotnosť
 • Pružnosť
 • Ľahká opracovateľnosť

Príklad renovácie budovy systémom Cetris

Dokumenty na stiahnutie