Odvetraná fasáda svojpomocne

Páčia sa Vám odvetrané fasády, ale cena dodávky na kľúč sa Vám zdá byť privysoká? Využite výhody asistovanej realizácie.

Keraben

V priebehu svojej histórie sa Keraben S.A. dostal na popredné miesto v odvetví, a to predovšetkým vďaka veľmi prísnemu dodržiavaniu stanovených princípov, ktoré tvoria základ všetkých činností spoločnosti.

Ako výsledok snahy zaistiť čo najvyššiu kvalitu výrobkov pre všetkých svojich zákazníkov, Keraben, S.A. predstavuje Keraben Systems, ktorý ponúka riešenia pre realizáciu keramických fasád.

Keraben Systems má k dispozícii tím špecializovaných profesionálov, ktorý zákazníkom ponúka komplexné služby vrátane dodávky závesných systémov, montážnych prác, technickej podpory pri realizácii akéhokoľvek projektu a špecifické keramické materiály s vysokou kvalitou technického prevedenia a nekonečnou škálou dekoratívnych možností, ktoré je týmto spôsobom možné ponúknuť ako finálny produkt.

Špecializovaný tím Keraben Systems je pripravený pomáhať projektantom a stavebným firmám v priebehu celej etapy výstavby, t.j. od prípravy projektovej dokumentácie až po realizáciu projektu, vrátane koordinácie prác a rovnako aj spolupráce so všetkými špecializovanými firmami, ktoré sa na projekte v priebehu jeho realizácie podieľajú.

Koncepcia „DODÁVKA NA KĽÚČ“, to je odborný servis a technická pomoc, ktoré sú zárukou úspechu a uspokojenia aj tých najprofesionálnejších požiadavok.

Keraben S.A. predstavuje kolekciu, ktorá ponúka široký výber technických gresových obkladov určených pre vonkajšie priestory, či už pre odvetrané alebo zateplené fasády, ako aj veľkoformátové produkty s vysokou estetickou hodnotou a výnimočnými technickými vlastnosťami.

Pri použití keramiky veľkého formátu (100 x 50 cm s 13 cm hrúbkou), upevňovanej pomocou odvetraného fasádneho systému získame v porovnaní s inými systémami a materiálmi významné výhody:

  • lepšie izolačné vlastnosti
  • väčšiu bezpečnosť
  • minimálnu údržbu
  • výbornú trvácnosť