Odvetraná fasáda svojpomocne

Páčia sa Vám odvetrané fasády, ale cena dodávky na kľúč sa Vám zdá byť privysoká? Využite výhody asistovanej realizácie.

ALUCOBOND

ALUCOBOND ® ponúka architektom a projektantom neobmedzený priestor pre tvorivé, inovatívne a osobité projektovanie. Spracovanie a montáž sú pre fasádne firmy veľmi ľahké. Zároveň použiteľnosť v interiéroch i exteriéroch je rovnako mnohostranná ako vlastnosti produktu.

Dosky Alucobond sa skladajú z hliníkových krycích plechov a vnútorného minerálneho polymérového jadra. Často sú označované aj ako sendvičové. Sú vhodné na ohýbanie pre realizácie zaoblených fasád.

Alucobond plus

Hliníkový kompozitný panel s ohňuvzdorným minerálnym jadrom.

Alucobond A2

Hliníkový kompozitný panel s nehorľavým minerálnym jadrom.

Alucore

Extrémne ľahký hliníkový panel v štýle včelieho plástu.

Hlavné výhody dosiek Alucobond

  • vynikajúca tvarovateľnosť a stabilita
  • brilantná farebnosť
  • odolnosť voči poveternostným podmienkam
  • jedinečný dizajn a jednoduché spracovanie
  • nízka hmotnosť a veľké formáty

Inovatívny koncept ALUCOBOND ® voštinové sendvičové dosky ALUCORE ® presviedča dlhoročnými skúsenosťami, vývojom, rovnako ako prvotriednym servisom. Tento originál je už mnoho rokov najobľúbenejšou sendvičovou doskou na svete.

Bondové dosky ponúka na našom trhu i viacero alternatívnych výrobcov, ktorí sa oproti Alucobondu vyznačujú najčastejšie nižšou cenou a dobrou dostupnosťou dosiek aj pre menšie plochy ako 200 m2. Alucobond je zaužívaný pojem v oblasti bondových dosiek a preto si drží kvalitu i cenu. Medzi cenové alternatívy patria napríklad Stacbond či Reynobond .

Dokumenty na stiahnutie