Odvetraná fasáda svojpomocne

Páčia sa Vám odvetrané fasády, ale cena dodávky na kľúč sa Vám zdá byť privysoká? Využite výhody asistovanej realizácie.

Drevená fasáda

Materiály na báze prírodných materiálov sú náročnejšie na údržbu, majú často i kratšiu životnosť avšak poskytujú nadštandardnú estetickú hodnotu. Drevo je navyše živý materiál a teda pracuje a vždy pracovať trochu bude. Preto je potrebné sa o neho dostatočne starať. Drevené fasády pôsobia prémiových dojmom a sú mimoriadne populárne.

Sibírsky smrekovec

Sibírsky smrekovec je fenomenálnym materiálom, ktorý sa už storočiami využíva v stavebníctve. Podlieha tónovaniu, má bohatú farebnú škálu. Má dlhú životnosť a unikátnu kresbu. Je výbornou cenovou alternatívou.

Termoborovica

Tepelne spracované drevo značky Thermowood je skvelou voľbou pre riešenia fasád s nadštandardnou životnosťou a stále skvelou cenou. Termizované drevo odoláva skvelo vlhkosti, hubám, hnilobným procesom a drevokaznému hmyzu. Vyrába sa tepelnou úpravou severskej borovice.

Termojaseň

Termojaseň je prémiovým materiálom pre drevené fasády najnáročnejších klientov. Preskrásna čokoládová farba s nezameniteľnou štruktúrou a vlastnosti termizovaného dreva robia takúto fasádu skutočne výnimočnou.

Ukážky